Intersnack, d. o. o.

Kariera

Pridruži se Intersnacku in postani naša ključna sestavina!

Happy divers Employees

V Intersnacku cenimo moč raznolikosti in potencial, ki ga ta ustvarja. V našem podjetju je timski duh izrednega pomena, saj nas opolnomoči, da zaposleni prevzamemo odgovornost za svoja dejanja. Hkrati pa nas vzpodbuja, da izboljšamo svoja dejanja. Zavedamo se, da če želimo postati velik igralec, moramo v prvi vrsti biti timski igralec.

Če želite postati del dinamičnega okolja, ki je povezan s prehrano, se nam pridružite ter skupaj z nami pomagajte h skupnemu uspehu!

Prosta delovna mesta

Samostojni strokovni sodelavec v finančno računovodski službi (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA

Na tem delovnem mestu boste strokovno skrbeli za poročanje, kontroliranje in pripravo planov v podjetju. S tem boste prispevali k trajnostnem razvoju in širitvi podjetja ter njegovi uspešni prihodnosti.

Vaše naloge
• izvajanje finančnih in računovodskih opravil,
• kontrola knjigovodskih listin,
• aktivnosti vezane na plačilni promet,
• priprava različnih poročil za notranje in zunanje uporabnike,
• sodelovanje v procesu planiranja,
• izvajanje notranjih kontrol in nadzora nad pravilnostjo poslovanja,
• ocenjevanje obstoječih procesov in priprava predlogov za izboljšavo,
• skrbništvo nad matičnimi podatki,
• sodelovanje z ostalimi oddelki,
• druga dela povezana s področji dela.

KAJ PRIČAKUJEMO

Vaš profil
• izobrazba ekonomske smeri, prednost smer finance ali računovodstvo,
• delovne izkušenj na podobnem delovnem mestu (računovodstvo/ kontroling/ revizija),
• aktivno znanje angleškega jezika,
• dobro poznavanje MS Office paketa, Excel napredno,
• delovne izkušnje z različnimi ERP informacijskimi sistemi so prednost.

Potrebujemo vas, če
• imate visoko razvite analitične sposobnosti in sposobnost logičnega razmišljanja,
• imate visoko stopnjo samostojnosti in samoiniciativnosti,
• ste sposobni prevzemati odgovornost,
• ste visoko motivirani,
• ste zanesljivi, vestni, dobro organizirani in izkazujete širše poznavanje poslovanja.

KAJ NUDIMO

• priložnosti za poklicni razvoj,
• kulturo vodenja, ki spoštuje sodelovanje,
• dinamično in kreativno delo v prijetnem kolektivu,
• delo v stabilnem delovnem okolju, kjer boste imeli možnost profesionalnega razvoja v mednarodno uveljavljenem podjetju,
• zaposlitev za nedoločen čas.

Prijave sprejemamo do 15.11.2023 na naslov ida.ulcar@intersnack.si.